Menu
Your Cart

Plastilinas ir priemonės lipdimui

Kūrybiškumą skatinančios, ryškios spalvos. Minkštas ir patogus naudoti. Netepa rankų. Skirtas žaisti, modeliavimo praktikoms ir įgūdžių lavinimui. Daugkartinio naudojimo. Tinkamas ir saugus naudoti produktas vaikams nuo 1 metų amžiaus. Galiojimo laikas – 5 metai.BIC 947713. Rekomenduojamas amžius (m..
2.69€ Be PVM:2.23€
Įrankiai lipdymui Jovi, plastikas, 5vnt...
2.74€ Be PVM:2.27€
 Minkšta ir labai plastiška Fun Dough lipdymo masė su figūrėlėmis dangteliuose, 10 spalvų x 50 g. Spalvas galima laisvai maišyti tarpusavyje. Pagaminta iš natūralių ingredientų su vanilės kvapu. Daugkartiniam naudojimui. Išdžiovinus švelniai sudrėkinkite ir palaukite, kol atgaus savo savybes...
9.60€ Be PVM:7.94€
 Minkšta ir labai plastiška Fun Dough lipdymo masė su figūrėlėmis dangteliuose, 6 spalvų x 50 g. Spalvas galima laisvai maišyti tarpusavyje. Pagaminta iš natūralių ingredientų su vanilės kvapu. Daugkartiniam naudojimui. Išdžiovinus švelniai sudrėkinkite ir palaukite, kol atgaus savo savybes...
4.76€ Be PVM:3.93€
Labaiminkštas, apvalus plastilinas 12 pastelinių spalvų. Jis tinka formuoti bet kokias formas, įspausti modelius, sukti. Taip pat galite padaryti nuotrauką iš plastilino, paskleisdami ją ant kartono paviršiaus. pastelinėsspalvos, minkštas, lengvai formuojamas.Labai minkštas, apvalus, 12 pastelinių s..
2.24€ Be PVM:1.85€
Labaiminkštas, apvalus plastilinas 12 sultingų spalvų. Jis tinka formuoti bet kokias formas, įspausti modelius, sukti. Taip pat galite padaryti plastilino vaizdą, paskleisdami jį ant kartono paviršiaus. sočiųjųspalvų, minkštas, lengvai formuojamas. ..
1.58€ Be PVM:1.30€
24spalvų rinkinys labai minkšto, apvalaus plastilino. Be 20 sultingų spalvų, rinkinyje yra 2 neoninės spalvos ir auksas bei sidabras. Jis tinka formuoti bet kokią formą, įspausti modelius, sukti. Su plastilinu taip pat galite padaryti paveikslą, paskleidžiančią ją ant kartono paviršiaus.  sočiųjų sp..
3.85€ Be PVM:3.18€
Labai minkštas, apvalus plastilinas 6 sultingomis spalvomis. Jis tinka formuoti bet kokias formas, įspausti modelius, sukti. Taip pat galite padaryti plastilino vaizdą, paskleisdami jį ant kartono paviršiaus. sočiųjų spalvų, minkštas, lengvai formuojamas. ..
1.22€ Be PVM:1.01€
Labai minkštas, kvadratinis plastilinas 18 spalvų MIX spalvų, tarp kurių yra 4 neoninės spalvos, 4 blizgučių spalvos, 2 žėrinčios naktį ir auksas bei sidabras. Jis tinka formuoti bet kokias formas, įspausti modelius, sukti. Su plastilinu taip pat galite padaryti nuotrauką, paskleidžiančią ją ant kar..
3.59€ Be PVM:2.97€
Labaiminkštas, apvalus 6 pastelinių spalvų plastilinas. Jis tinka formuoti bet kokias formas, įspausti modelius, sukti. Taip pat galite padaryti nuotrauką iš plastilino, paskleisdami ją ant kartono paviršiaus. pastelinės spalvos, minkštas, lengvai formuojamas.Labai minkštas, apvalus, 6 pastelinių s..
0.90€ Be PVM:0.74€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)