Menu
Krepšelis

Kasečių pildymas


VISŲ JUODAI BALTŲ SPAUSDINTUVŲ KASEČIŲ PILDYMO KAINA TIK 7.00€

TOKIU KAIP:

 1. Samsung SCX-4521
 2. Samsung ML-1710
 3. Samsung ML-1610
 4. Samsung ML-2010
 5. Hewllet-Packard CE285A
 6. Hewllet-Packard CF283A
 7. Hewllet-Packard CE278A
 8. Hewllet-Packard Q2612A

Ir dar daug kitų...​​​

 1. Spausdinuvų Samsung Xpress SL-M2020; Xpress SL-M2022; Xpress SL-M2070 kasetė (MLT-D111S) tik 12€
 2. Samsung ML-2160; ML-2165 kasetė; SCX-3400; SCX-3405W kasetė (MLT-D101S) tik 10€
 3. Samsung ML-1660; ML-1665; SCX-3200; SCX-3205 kasetė (MLT-D104S) tik 9€

​​Išsamesnė informacija telefonu +37060182830, arba atvykite adresu Savanorių pr. 126, Kaunas "Pildyt pigiau" salonas.


​Visų rašalinių spausdintuvų kasečių pildymo kaina tik 4,50€

TOKIU KAIP:

 1. Canon PG-510
 2. Canon CL-511
 3. Canon PG-40
 4. Canon CL-41
 5. HP 21Xl
 6. Hp 22Xl
 7. HP 27
 8. HP 28

Ir dar daug kitų...

​Išsamesnė informacija telefonu +37060182830, arba atvykite adresu Savanorių pr. 126, Kaunas "Pildyt pigiau" salonas.


Šiuolaikinis žmogus turi kur kas didesnį prekių bei paslaugų pasirinkimą. Sunku būtų nustatyti kriterijus, kurie apibrėžtų, kurios įmonės prekė arba paslauga yra pati geriausia. Pasitikėdami visuomenėje pripažintais paslaugų ženklais, pirkėjai gali užsitikrinti, kad jų pasirinkimas – geras. Dažniausiai ekonomiškumas, kokybė bei ilgaamžiškumas yra pagrindiniai veiksniai lemiantys kliento pasirinkimą. Visus tris punktus puikiai atitinka MB „Kaseta“, kurios tikslas – patenkinti klientų poreikius. Spausdintuvų kasečių pildymas, remontas bei kitos paslaugos ir prekės padės jums palengvinti gyvenimą.

Kodėl verta pasinaudoti MB „Kaseta“ paslaugomis ir produkcija?

Siekdami užtikrinti, kad spausdintuvų kasečių pildymas visais atvejais butų atliktas kokybiškai, MB „Kaseta“ įdiegė specialią kontrolės sistemą, kuri garantuoja profesionaliai atliekamą pildymą. Nuolatos atliekami specialūs testai, kurių metu siekiama atrasti inovatyvius būdus dar kokybiškiau ir talpiau paruošti kasetę naudojimui. Besistengdami pasiūlyti geriausią kokybę įmonės profesionalai užtikrina, kad kasetės bus pilnai papildytos. Taip pat, siūloma bene plačiausia Lietuvoje eksploatacinių medžiagų pasiūla.

 1. MB „Kaseta“ siūlo kasečių pildymo paslaugas konkurencingomis kainomis. Orientuodamiesi į klientų poreikius, nuolatos teikia akcijas bei nuolaidas, kurių metu galima pasipildyti kasetę dar pigiau. Nelaukite, kol ji uždžius!

 2. Pildomos skirtingų gamintojų kasetės, tad jeigu turite rašalinį spausdintuvą – kreipkitės į profesionalus. Jie padės jam vėl tikslingai atlikti funkcijas.

 3. Pildomas tiek juodai baltas, tiek spalvotas rašalas.

 4. Profesionalai suteikia nemokamas konsultacijas Jums aktualiais klausimais.

 5. Siūloma tik nepriekaištingos kokybės ir ilgaamžė produkcija.

Ar norite, kad spausdinimas būtų kokybiškas? Kreipkitės į MB „Kasetą“, kuri pasiruošusi patenkinti net ir pačius išrankiausius klientų poreikius! Spausdintuvų kasečių pildymas Kaune atliekamas ypač greitai, tačiau paslaugos teikiamos ne tik laikinosios, tačiau visos Lietuvos gyventojams.

Kasečių pildymas – žingsnis link ekologijos

Spausdintuvų kasečių pildymas taip pat prisideda ir prie ekologijos, taigi jeigu jums rūpi aplinka, kurioje gyvenate – kreipkitės į MB „Kasetą“. Plastikas, iš kurio gaminama spausdintuvo kasetė, gamtoje suyra per daugiau nei 800 metų! Įsivaizduokite šimtus, milijonus tokių kasečių. Mes teršiame aplinką, kurioje gyvename. Spausdintuvo kasečių pildymas padeda saugoti ne tik gamtą, tačiau ir pačius save. Jeigu per mėnesį vidutiniškai sunaudojate po vieną rašalo kasetę ir jai pasibaigus išmetate – paskaičiuokite, kiek esate prisidėjęs prie gamtos taršos. Pildymas – alternatyva, kuri turėtų tapti būtinybe. MB „Kaseta“ specialistai atsakingai pasirūpina nebereikalingomis kasetėmis - neišmeta į bendro naudojimo konteinerius, o užsitikrina, kad jos būtų perdirbamos. Jeigu jums rūpi gamta – saugokite ją.

Ar pakartotinai užpildyta kasetė prasčiau atlieka savo funkciją?

Spausdintuvų kasečių pildymas – puiki galimybė dar kartą iš naujo antram, trečiam ir tolimesniems gyvenimams prikelti senus, tačiau vis dar puikiai tinkamus naudoti prietaisus. Kai kurie žmonės klaidingai mano, kad pildymas pakenkia kasetei, tuo pačiu ir spausdintuvui. Tikima, kad ilgainiui pats spausdintuvas nebeatliks savo funkcijos vien todėl, kad kasečių pildymas jį gadina. Tai mitas, kurį gali patvirtinti ne tik specialistai, tačiau taip pat ir asmenys, kurie reguliariai pildo savo spausdintuvų kasetes. Darbai atliekami kokybiškai ir su įranga, kuri padeda papildymo procesą padaryti be klaidų ir greitai. Spausdintuvo kasečių pildymas visiškai nekenkia pačiam prietaisui. Priešingai, tai procesas, kurio metu ne tik įpilama rašalo, tačiau patikrinamos ir prietaiso atliekamos funkcijos. Svarbu, kad darbus atliktų geri savo srities profesionalai, o MB „Kaseta“ dirba būtent tokie.

Pildyti kasetę vietoj pirkimo – kur kas geresnis pasirinkimas, kadangi:

 1. Spausdintuvų kasečių pildymas kainuoja kur kas pigiau nei, kad pirkimas. Tai – ekonomiškas pasirinkimas.

 2. Pildydami spausdintuvo kasetes, kaip jau minėjome, prisidedate prie gamtos saugojimo. Jeigu jums svarbi ekologija – tausokite gamtą.

 3. Profesionalai Kaune labai greitai papildo kasetes, taigi Jūsų darbas nesustos.

 4. Nereikės daug laiko skirti paieškoms, kokios spausdintuvų kasetės yra geriausios. Paprasčiausiai visą laiką bus pildoma ta pati.

 5. Aptarnaujantis personalas gali atvykti iki Jūsų darbo vietos arba namų ir taip pavyks sutaupyti labai daug laiko keliaujant iki prekybos vietos ir perkant naują kasetę.