Menu
Krepšelis

Teptukai, kiti piešimo reikmenys

6 spalvingų teptukų rinkinys su medine rankena ir plastikine dažų maišymo palete su patogia nykščio anga laikymui. Minkšti šeriai padaro dažus tolygiai padengtus. 6 skirtingi teptukų storiai, skirtingos šerių formos ir spalvos. Šis daugialypis variantiškumas leidžia sukurti tiek tikslius modelius, t..
3.14€ Be PVM:2.59€
3 teptukų rinkinys su medine rankena. Minkšti šeriai padaro dažus tolygiai padengtus. 3 skirtingi šepetėlių storiai, skirtingos šerių formos ir spalvos. Šis daugialypis daro tai, kad su rinkiniu galite sukurti tiek tikslius modelius, tiek lengvai padengti didelius plotus dažais.3 teptukų rinkinys su..
1.62€ Be PVM:1.34€
Betkokio tipo dažų teptukai, akrilo patvari rankena ir lygūs šeriai garantuoja pasitenkinimą naudojimu. Skirtingi storiai ir kūginiai tipai leidžia pasiekti daugybę efektųBet kokio tipo dažų teptukai, akrilo patvari rankena ir lygūs šeriai garantuoja pasitenkinimą naudojimu. Skirtingi storiai ir kūg..
2.03€ Be PVM:1.67€
6spalvingų teptukų rinkinys su medine rankena. Dėl minkštų šerių dažai tolygiai padengiami. 6 skirtingi teptukų storiai, skirtingos šerių formos ir spalvos. Šis daugialypis variantiškumas leidžia sukurti tiek tikslius modelius, tiek padengti didelius plotus dažais be jokių problemų.6 spalvingų teptu..
2.52€ Be PVM:2.08€
8teptukų rinkinys su medine rankena. Minkšti šeriai padaro dažus tolygiai padengtus. 8 skirtingi teptukų storiai, skirtingos šerių formos ir spalvos. Su šiuo rinkiniu galite sukurti tikslius dizainus ir lengvai padengti didelius plotus dažais.8 teptukų rinkinys su medine rankena. Minkšti šeriai pada..
2.65€ Be PVM:2.19€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)