Menu
Krepšelis

Kompiuterių remontas


Kompiuterių taisymas tik nuo 10€, 80% gedimų sutaisoma tą pačią dieną, rimtesni gedimai šalinami per 1-3 dienas. Visiems darbams suteikiama garantija.

 • stacionariųjų ar nešiojamųjų kompiuterių techninės problemos?
 • operacinės ar programinės įrangos bėdos?
 • neveikia elektroninis paštas?
 • kompiuterį užpuolė virusai?
 • nežinote kaip atnaujinti kompiuterį?
 • praradote duomenis?
 • tinklų kofiguravimo nesklandumai?
 • norite parduoti savo kompiuterį?
 • reikia nedidelės konsultacijos?

Greitas ir patikimas kompiuterių remontas Kaune, ir visa tai už prieinamą kainą!!! Atliksime visus darbus, reikalingus stabiliam jūsų kompiuterio veikimui. Nuo greito ir tikslaus gedimo diagnozavimo iki pilno kompiuterio sutvarkymo.


Taisome visų gamintojų kompiuterius:

(HP, Compaq, Asus, Dell, Lenovo, IBM, Acer, Fujitsu-Siemens, Toshiba, Sony, Apple, Samsung, MSI, Beng, Panasonic, Gateway, BMS Expert, ACME book, LG, Prestigio)


Išsamesnė informacija telefonu +37060182830, arba atvykite adresu Savanorių pr. 126, Kaunas "Pildyt pigiau" salonas.


Nors daugelis mūsų kompiuteriais naudojasi kiekvieną dieną, tačiau retas žino, kaip iškilus gedimams juos sutvarkyti. Jeigu, esant gedimui, norite neprisidaryti dar daugiau problemų, tuomet reikia kuo skubiau kreiptis į profesionalus, kurie puikiai išmano kompiuterių mechanizmus, tad gali sutvarkyti bet kokio pobūdžio gedimus. Kompiuterių remontas Kaune skirtas tiek miesto gyventojams, tiek ir kitų mietų gyventojams.


Kodėl verta pasirinkti MB „Kasetą“?

 • GREITIS. Didžioji darbų dalis atliekami tą pačią dieną, taigi neteks laukti, kol specialistas įvertins gedimo pobūdį ir susiplanuos darbus. Išimtiniais atvejais ar esant rimtiems gedimams kompiuteris laikomas 1 ar 2 dienas. Bet kuriuo atveju, greitas remontas garantuotas. MB „Kasetos“ specialistams rūpi jų klientų laikas.

 • KOKYBĖ. Mažojoje bendrijoje dirba tik geriausi savo srities specialistai, kurie žino ne tik kaip darbus atlikti greitai, tačiau taip pat ir kokybiškai bei atsakingai. Darbai atliekami naudojant profesionalią įrangą. Kompiuteriams montuojamos tik aukštos klasės detalės.

 • KAINA. Kompiuterių taisymas Kaune atliekamas konkurencingomis kainomis. Prieš pradedant tvarkyti gedimus klientas yra informuojamas, kiek jam kainuos suteikiamos paslaugos.

 • GARANTIJA. Mūsų darbams suteikiama garantija. Jeigu sutvarkius kompiuterį atsirastų kokių nors nesklandumų – kreipkitės į specialistus, kuriems svarbiausia yra patenkinti klientų norus.

 • PATARIMAI. Jeigu Jums kyla kokių nors klausimų, kurie yra susiję su spausdintuvais arba kompiuteriais, tuomet drąsiai klauskite. Specialistų tikslas yra pateikti informaciją taip, kad net ir šioje srityje nedirbantis asmuo nesunkiai viską suvoktų.

Kompiuterių taisymas Kaune atliekamas tiek stacionariems, tiek nešiojamiems kompiuteriams. Galima kreiptis jeigu iškilo problemos su iPad. Dažniausiai mūsų komandoje dirbantys profesionalai žino, kaip išspręsti ir šios technikos gedimus. Tvarkomi visų gamintojų kompiuteriai (HP, Compaq, Asus, Dell, Lenovo, IBM, Acer, Fujitsu-Siemens, Toshiba, Sony, Apple, Samsung, MSI, Beng, Panasonic, Gateway, BMS Expert, ACME book, LG, Prestigio).


Prieš parduodami kompiuterį – sutvarkykite!


Jeigu turimas kompiuteris Jums nebereikalingas ir norite parduoti – uždirbti pavyks kur kas daugiau, jeigu pirkėjams siūlysite tvarkingą ir veikiantį prietaisą. Daugelis žmonių dėl skubumo praranda daug pinigų. Investicija į tvarkymą dažniausiai būna dešimtadalis sumos, kuria galima pakelti kompiuterio kainą. Peržiūrimos visos kompiuterio charakteristikos ir tuo pačiu perrašoma įranga. Jeigu Jūsų kompiuteris yra kokybiškas – yra galimybė, jog MB „Kaseta“ specialistai jį nuspręs įsigyti. Bet kuriuo atveju – kreiptis verta.


Virusų naikinimas ir duomenų atkūrimas


Virusai – viena didžiausių problemų su kuria susiduria kompiuteriai. Niekas nėra apsaugotas nuo internetinių puslapių, kuriuose slepiasi netinkama programinė įranga ir tuo pačiu greta jos esantys virusai, kurie gali panaikinti visą kompiuteryje esančią informaciją ar net sugadinti prietaisą nepataisomai. Taigi, „pasigavus“ virusą reikia kuo skubiau kreiptis į specialistus, kurių darbas yra išvalyti prietaisą. Jeigu pastarasis panaikina visus įrašus, nuotraukas ar failus, kurie kompiuterio šeimininkui yra reikalingi – atkurti juos įmanoma. MB „Kasetos“ specialistai puikiai dirba techninės įrangos srityje, tad geba padaryti ir tai, kas gali pasirodyti neįmanoma.


Diagnostika


Jeigu norite, kad virusai ar prasta kompiuterio priežiūra nesugadintų jūsų kompiuterio, tuomet naudinga reguliariai kreiptis į specialistus, kurie tikrins, ar viskas veikia taip, kaip ir turėtų. Didžiosios kompanijos visada pasisamdo IT specialistus, kurie prižiūri prietaisų tvarkingumą bei sklandų veikimą. Po asmeninį tvarkytoją rekomenduojame turėti visiems. Reguliarus diagnostikos atlikimas gali užtikrinti, kad:


 • Neprarasite duomenų.

 • Kompiuteryje nebus virusų.

 • Nebus jokių tinklo konfigūravimo nesklandumų, kurie trukdytų naudotis internetu.

 • Veiks visos operacinės įrangos.

 • Įrangos gedimai bus pastebėti kiek įmanoma anksčiau.

Kompiuterių remontas Kaune padės užsitikrinti, kad prietaisas visada bus funkcionalus. Svarbiausia, kad kompiuterio tikrinimas būtų atliekamas reguliariai. Tai rekomenduojama daryti bent jau kartą per pusę metų. Diagnostika būna labai pigi, kartais nemokama. Jeigu lauksite, kol problema taps opi – vėliau teks į ją investuoti daugiau.


Kompiuterių remontas Kaune gali būti atliekamas nuvežus kompiuterį adresu Savanorių pr. 126 arba išsikvietus specialistus, kurie atvyksta iki reikiamos vietos. Tiesa, jeigu problema rimta – gali tekti kompiuterį pasiimti su savimi.


Nelaukite, kol kompiuteris visiškai suges ir taps nefunkcionalus. Tvarkyti jį dar tuomet, kol remontas įmanomas, paprastas ir pigus.