Menu
Krepšelis

Spausdintuvų remontas


Lazerinių ir rašalinių spausdintuvų ir kopijavimo aparatų remontas tik nuo 10€, 80% gedimų sutaisoma tą pačią dieną, rimtesni gedimai šalinami per 1-2 dienas. Visiems darbams suteikiama garantija.

 • Konsultacijos
 • Spausdintuvų ir kopijavimo aparatų diagnostika
 • Profilaktika
 • Resursinių dalių patikra ir keitimas
 • Spausdintuvų kasečių pildymas
 • Keičiamos dalys: būgnai, ratukai, krumpliaračiai, kaitinimo mazgai, guoliai, velenai ir kt.
 • Atvykstame į namus ar biura.

Išsamesnė informacija telefonu +37060182830, arba atvykite adresu Savanorių pr. 126, Kaunas "Pildyt pigiau" salonas.


Ekonomiškas ir ekologiškas žmogus sugedus prietaisui neišmes jo ir nebėgs skubiai pirkti naujo, o kreipsis į profesionalus, kurie padės sutvarkyti gedimus. MB „Kaseta“ specialistai reguliariai dalyvauja įvairiuose mokymuose, kurie padeda susipažinti su naujausiais gaminiais bei jų remonto subtilybėmis. Tai užtikrina efektyvų ir kokybišką įrenginių remontą. Spausdintuvų remontas padės vėl iš naujo džiaugtis sugedusiu technikos prietaisu. Tvarkomi tiek rašaliniai, tiek lazeriniai spausdintuvai. Tai rodo, kad profesionalai puikiai išmano skirtingų technikos prietaisų gedimus ir praktiškai pritaikydami žinias gali išspręsti bet kokią problemą ir pašalinti gedimus.


MB „Kaseta“ suteikia šias remonto paslaugas:


 1. Konsultuojama spausdintuvų remonto klausimais. Patarimai suteikiami tiek telefonu, tiek nuvykus pas klientą ar internetu.

 2. Suteikiamos spausdintuvų diagnostikos paslaugos. Reguliarus tikrinimas garantuos prietaiso ilgaamžiškumą ir minimalias investicijas į jo tvarkymą atsiradus gedimams.

 3. Tikrinamos spausdintuvų dalys. Esant poreikiui jos keičiamos kokybiškomis ir ilgaamžėmis dalimis.

 4. Suteikiamos ir spausdintuvų kasečių pildymo paslaugos.

Spausdintuvai, skeneriai, kopijavimo aparatai – tai įranga, kuri atrandama ne tik biuruose, tačiau ir gyvenamuosiuose namuose. Pigi investicija ir didelė nauda paskatina gyventojus įsigyti techniką. Deja, netinkamai prižiūrima arba dėl prastų detalių ji anksčiau ar vėliau sugenda. Tuomet skubiai kreipiantis į profesionalus pavyks gauti kokybiškas remonto paslaugas.


Kodėl naudinga reguliari spausdintuvų priežiūra?


Periodiškai tikrinami spausdintuvai gali padėti išvengti rimtų problemų, kurios bus neatsiejamos nuo nemažų investicijų į remontą. Tiek lazeriniuose, tiek rašaliniuose spausdintuvuose kaupiasi dulkės, kurios nusėda ir pasilieka ant popieriaus padavimo mechanizmo bei kitų dinamiškų detalių. Dulkių neišvalymas gali sukelti rimtus gedimus. Tokiu atveju bus reikalingas spausdintuvų remontas, kurio metu dažniausiai rekomenduojama keisti technikos dalis. MB „Kaseta“ mielai suremontuos Jūsų prietaisą, tačiau kur kas geriau reguliariai juo rūpintis ir prižiūrėti.


Kaip pastebėti spausdintuvų gedimus?


MB „Kaseta“ specialistai tvirtina, kad labai dažnai spausdintuvų savininkai paprasčiausiai ignoruoja akivaizdžias problemas. Manydami, kad ir su atsiradusiais defektais prietaisai puikiai atliks savo funkcijas – juos galiausiai dar rimčiau sugadina. Būtent todėl pamačius vieną iš „simptomų“ naudinga iškart kreiptis į specialistus.

 • Kuomet atspausdintas tekstas nebe toks ryškus kaip buvo anksčiau (gali būti, kad tereikia papildyti rašalą, tačiau kai kuriais atvejais problema gali būti ir rimtesnė. Tai ypač aktualu jeigu naudojate lazerinį spausdintuvą).

 • Jeigu prietaisas nesugeba tinkamai „paimti“ popieriaus. Įmanoma, kad mechanizmas sugedo ir teks keisti detales. Visgi, tikslus popieriaus „paėmimas“ – būtinas, kad spausdinimas būtų funkcionalus.

 • Jeigu spausdintuvas leidžia labai keistus ir neįprastus garsus, tokiu atveju spausdintuvų remontas Jums reikalinga paslauga.

 • Jeigu prietaisas spausdinimo metu labai įkaista – kuo skubiau kreipkitės į „Kasetą“.

 • Jeigu pro neįprastas vietas iš prietaiso teka rašalas – būtina vežti spausdintuvą remontui. Rašalas labai teplus, tad pasižiūrėkite, kad nesuteptumėte baldų ar rūbų.

MB „Kaseta“ dažniausiai spausdintuvo problemą suranda ir sutvarko tą pačią dieną. Jeigu ji rimtesnė – spausdintuvo remontas Kaune gali trukti 1- 2 dienas. Specialistams svarbus Jūsų laikas, tad stengiamės pasiūlyti optimaliai ir greitai atliekamas paslaugas. Darbams suteikiama garantija, tad esame tikri jog liksite patenkinti mūsų paslaugomis.


Kodėl MB „Kaseta“?


Spausdintuvų remontas specialistų rankose bus labai greitai įgyvendinamas. Profesionalai nuolatos tobulėja, kad sužinotų naujausias technologijas ir sprendimus, kurie gali būti pritaikyti spausdintuvų remontui. MB „Kaseta“ orientuojasi į klientų poreikius ir stengiasi suteikti tokias paslaugas, kurios reikalingos.

Pasitikėkite specialistais, kurie kiekvieną dieną dirba su spausdintuvais, taigi turi pilną žinių bagažą, kurį tereikia pritaikyti praktiškai.

 1. Spausdintuvų remontui naudojamos kokybiškos medžiagos, kurios sertifikuojamos Europos Sąjungos. Užtikriname, kad remontas padės iš naujo džiaugtis spausdintuvu.

 2. Specialistai remontuoja tiek rašalinius, tiek lazerinius spausdintuvus.

 3. Esant poreikiui, gali atvykti į Jūsų namus arba biurą.

 4. Remonto paslaugos bei kasečių pildymas suteikiamas konkurencingomis kainomis. Visada stengiamasi pasiūlyti pigesnį, tačiau tokį pat kokybišką sprendimą.

 5. MB „Kaseta“ nemokamai konsultuoja klientą aktualiais klausimais.

MB „Kaseta“ atliekamas spausdintuvų remontas Kaune nepalieka abejingų! Nelaukite kol technikos prietaisas tinkamai nebeveiks. Reguliariai tikrinkite pats ir pamačius ką nors neįprasto kreipkitės į specialistus.